JCI Adana’dan yine 3 ü 1 arada!

JCI Adana’dan yine 3 ü 1 arada!

27 Nisan 2019 Cumartesi Günü arka arkaya 3 (üç) etkinlik ile buluşturuyoruz. Hem eğitim alacağımız hem de İş Hayatında Stres ve Beslenme başlıklı güzel bir programla karşınızda olacağız.

Değerli üyelerimiz Sinan Fikret Erk’ten Jci Achieve ve İlknur TETİK’ten Jci Impact eğitimi alıp; arada da başarılı Uzman Diyetisyen Pakize Gizem AKGÜL’den iş hayatında nasıl beslenmeliyizi öğreneceğiz. 
JCI Achieve eğitimi müzakere ve mukayese yeteneklerini kullanarak; üyelerin kendi değerlerini, JCI değerlerini ve ilkelerini, tüm üyelerin yerel organizasyon oluşturmadaki rolünü, JCI misyonunu yerine getirmek için gerekli faaliyetleri ve JCI üyelerinin topluluklarındaki aktif vatandaşlarda pozitif değişim yaratacak gelişim oluşturmayı öğrenmesini amaçlar.
Jci Impact eğitimi ise, aktif vatandaş olmak ve topluluklarında uzun soluklu olumlu değişim yaratmak isteyen JCI üyelerine yönelik bir eğitimdir. Eğitim, aktif vatandaşlık kavramını, topluluk ihtiyaçlarının analizini ve bu ihtiyaçları ele alan çözümleri kapsamakta ve yerel bir organizasyonun topluluğunda sürdürülebilir ve etkili olumlu değişim yaratmak için toplumun tüm sektörleriyle yapabileceği projeleri tartışmaktadır.

Herkesi bekliyoruz 🎉

Eğitim Katılım ücreti Jci Üyelerine 20.00 TL, misafirlerimize ise 25.00 TL’ dir.
LCV için lütfen Eğitim Direktörü'müz Kadriye Yuvacı (0505 884 19 89) ile iletişime geçiniz.