Genç Liderler ve Girişimciler Derneği (JCI) Adana Şubesinde Pekçetin Dönemi

25.yılımı kutlayan JCI Adana'nın 2021 2022 dönemi Şube başkalığı görevine Nuri Pekçetin seçilmiştir . Yönetim Kurulunda ise; Kadriye Yucacı, Necati Ulaştırıcı, S. Fatih Kuruç, Neriman Demirci, Merve Akçar ve Feyzi Özbulut vardır.

Yönetim Kurulu ekibi olarak sürdürülebilir değişim yapma konusunda tutkulu olduklarını dile getiren Pekçetin, liderlik becerilerimizi, yeteneklerimizi geliştirmek istiyoruz diye de ekledi. JCI değerleri ile uyumlu daha fazla aktif vatandaşı şubelerine kazandırarak, etki alanlarını arttırıp, daha fazla dezavantajlı gruba dokunarak, doğru ve hedef odaklı iş birlikleri ve de açık ve şeffaf iletişim yolunda olduklarını belirttiler.

Global düşünüp, yerel uygulamalar yaparak gelişen, geliştiren bir sivil toplum kuruluşu olan JCI Adana Şubesi olarak içinde bulunduğumuz sağlık ve ekonomik şartları da göz önünde bulundurarak mottolarını "YOU SHALL RISE" olarak belirlemişlerdir. Şubelerini daha yüksek zirvelere götürmek için ilham, motivasyon, yönlendirme, organizasyon ve enerji sağlayacaklarını da eklemişlerdir.