EN BÜYÜK ENGEL SEVGİSİZLİKTİR

“EN BÜYÜK ENGEL SEVGİSİZLİKTİR” diyerek Özel Gereksinimli (Down sendromlu, Mental bozukluğu olan, Otizmli, Bedensel engeli bulunan) Çocuklarımızı, soğuk hava şartlarında dışarıda aç bir şekilde hayatta kalma mücadelesi veren Hayvan dostlarımızla buluşturuyoruz.

DOHAYKO (Doğayı ve Hayvanları Koruma Derneği) ve Gönüllü Anneler Topluluğu ile iş birliği içerisinde özel gereksinimli çocuklarımızla birlikte +1 Boncuk da Sen Koy projemizi I LOVE ADANA etkinlikleri kapsamında düzenlemiştik. Projemizde bize bağışlarıyla destek olan dostlarımıza, Senatörlerimize ve bağışçılarımıza içtenlikle teşekkür ederken +1 BONCUK DA SEN KOY projesinden elde ettiğimiz gelir ile attığımız ikinci adımı "En Büyük Engel Sevgisizliktir" diyerek toplum şefkatine muhtaç bu çocuklarımızı sokakta aç ve sevgisiz kalan hayvan dostlarımızla buluşturuyoruz.

Hayvanlara şiddet olaylarının arttığı bu günlerde duyarsız kalmayalım farkındalığımızı arttıralım. Özel gereksinimli çocuklarımızla paylaşımda bulunacağımız bu zaman diliminde Sokak hayvanlarına Toplamda 270 kg mama dağıtacağız.

Projemizde sizleri de aramızda görmek isterizJ

 

TARİH /SAAT: 02 ŞUBAT 2020 / 13.45

YER: HASTANELER KAVŞAĞI 3. ÇOCUK PARKI

 

LCV: EMRE AYDIN (0507 683 99 22)