2024 PİYASA VE YATIRIM STRATEJİLERİ

Kairos Restaurant toplantı salonunda gerçekleştirdiğimiz "2024 Piyasa ve Yatırım Stratejileri" toplantısına katılımınızdan dolayı içtenlikle teşekkür ederiz. Sizlerin değerli katkıları ve ilgisi, etkinliğimizi büyük bir başarıya dönüştürdü.

Özellikle, ekonomist Saadet Büyük'ün değerli sunumlarıyla piyasalardaki beklentiler ve yatırım fırsatları konusundaki derin bilgisini bizlerle paylaşması, toplantının önemli bir parçasıydı. Ayrıca,2024 JCI Türkiye Denetleme Kurulu Üyesi ve 2020-2021 Başkanımız Sinem Özgen
 Uluslararası İş ve Meslek Sahibi Kadınlar Derneği (BPW) üyeleri, JCI Startup üyeleri  ve Adana Beşiktaşlı İş İnsanları Derneği (ABSİAD) Üyeleri gibi değerli derneklerin temsilcileriyle gerçekleştirdiğimiz açılış konuşmaları ve panele katkıları da etkinliğimizi zenginleştirdi.

Toplantı boyunca gösterdiğiniz ilgi, katılımcılar arasında önemli bağlantıların kurulmasına ve bilgi alışverişine olanak sağladı. Etkileşimli tartışma ve soru-cevap oturumlarında ortaya konan fikirler, piyasa ve yatırım stratejileri konusundaki anlayışımızı derinleştirdi ve bizi ileriye taşıyacak değerli ipuçları sundu.

Üye ve aday üyelerimizle bir araya gelmekten büyük mutluluk duyduk ve gelecekteki etkinliklerimizde de birlikte olmayı umuyoruz. Katılımınızla toplantımızı zenginleştirdiğiniz için bir kez daha teşekkür ederiz.